Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 4 od 12]

31 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Uto 19 Avg 2014, 20:15

Helenna

Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Sto se mene tice, najbolje da sesta sezona bude i poslednja.
Ocigledno je da im nedostaje inspiracije za nove price.
U petoj sezoni su mnoge propuste napravili.

32 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Pet 22 Avg 2014, 22:55

Helenna

Izasao je promo za sestu sezonu, deluje zanimljivo..

33 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Sub 23 Avg 2014, 18:20

lady_madrid

Istražuješ arhivu telenovela
Istražuješ arhivu telenovela
VIDEO: Elena ima problem sa drogom u novom trejleru za šestu sezonu!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dejmon Salvator je možda ispario negde u Vampirskim dnevnicima, ali zaboravljen nije. Trejler za šestu sezonu je objavljen pre tri dana, a u njemu se sve vrti oko Elene i njenog oporavka od gubitka najboljeg prijatelja i bivšeg dečka – takođe se navukla na drogu u tom procesu oporavka.

“Potreban si mi da mi daš nadu”, govori Elena Stefanu preko telefona dok plače sama u autu. Stefan nije baš raspoložen za Eleninu dramu (a nismo ni mi). “Dejmona nema. Trebalo bi da se oprostiš od njega”, rekao je veoma hladnokrvno. (Ovo nije Stefan kog poznajemo, ali nam se sviđa.)

Dok u pozadini svira Klunijeva Sorry pesma, vidimo Elenu kako gleda Dejmonovu sliku, koja joj ispada. “Moram da vidim Dejmona”, Elena očajno govori nekom dečku – možda Metu, jer Džeremiju sigurno ne (opijao se na početku trejlera u njenoj sobi).

Onda vidimo Kerolajn kako priča s nekim preko telefona, i ima zanimljive vesti. “Da li znaš da Elena ima neki problem sa magičnom drogom, pomoću koje halucinira Dejmona?”, pita ona.

Ako ste se pitali da li ćete videti Dejmona, ne brinite – vašem čekanju je došao kraj. “Elena”, kaže Dejmonova halucinacija. “Nastavi sa svojim životom.” Grube reči, ali definitivno nešto iole logično sa Druge Strane. Imamo osećaj da će ova sezona biti žestoka vožnja za Delenu – čak iako su odvojeni u dimenzijama – i da će sve prštati od drame. Saberi se, Elena!

34 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Ned 24 Avg 2014, 14:21

Biljana88

Pogledao/la si prvu telenovelu
Pogledao/la si prvu telenovelu
Pratim seriju od prve sezone, ali vise smara  sad:(, peta sezona me ubila.

35 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Sre 27 Avg 2014, 19:07

cósmIca

Upoznaješ se s forumom i pravilima
Upoznaješ se s forumom i pravilima
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Pratim seriju od prve sezone, ali vise smara  sad:(, peta sezona me ubila.
Takođe. Ispočetka sve divno, krasno, poslije zapetljaju, više ne znam ko je živ, ko je mrtav, ko je bio mrtav pa vaskrsnuo... xD Damon nije interesantan kad je dobrica, mada ne znam šta je bilo s njim, nešto sam načula ali nisam pogledala zadnjih par epizoda. Klaus je moj momak. evil

36 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Pet 29 Avg 2014, 10:40

Helenna

Oni su toliko propusta imali u petoj sezoni, nisu mislili na detalje,
pricu oko dvojnika su zapetljali i unistili, bolje da nisu ni dirali to
oko dvojnika, nego da je ostala misterija i natpirodna pojava.

37 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Ned 07 Sep 2014, 11:25

Azor Ahai

Administrator
Administrator

38 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Pon 15 Sep 2014, 16:19

Ordinary girl

Moderator
Moderator
Otkriven sinopsis šeste sezone “The Vampire Diaries”: Šta možemo da očekujemo?

Pred povratak serije “The Vampire Diaries” na male ekrane, otkriven je sinopsis prve epizode šeste sezone, a čini se da fanovi mogu da očekuju neka šokantna otkrića.
Peta sezona završena je veoma uzbudljivim događajima kada su Damon i Bonnie završili na Drugoj strani, bez mogućnosti da se vrate svojim prijateljima. A tu situaciju Elena je veoma teško podnela u novoj sezoni, koja se dešava četiri meseca nakon događaja kojima se završila prethodna sezona. Priča će se pored njih fokusirati i na Stefana, kojeg igra Paul Wesley. U sinopsisu, koji je objavio portal Wetpaint, navodi se: “Nakon što je proteklih četiri meseca provela suočavajući se sa gubitkom Damona na neobičan i potencijalno opasan način, Elena se vratila u Vitmor koledž za početak druge godine. Ne mogavši da nastavi dalje, Caroline (Candice Accola) očajnički želi da pronađe način da preokrene anti-magične čini koje su Putnici stavili na Mistik Fols i postaje frustirana kada njeni pozivi Stefanu ostanu bez odgovora. Tyler (Michael Trevino), koji je ponovo čovek, doživljava sukob koji testira njegovu sposobnost da kontroliše svoj bes, dok je Matt (Zach Roering) zabrinut da se Jeremy (Steven R. McQueen) nosi sa gubitkom Bonnie na samodestruktivan način. Alaric, koji se bori da se prilagodi svom novom životu kao vampir, nalazi se u neprijatnoj situaciji kada upozna Jo, prelepu doktorku u univerzitetskoj bolnici. Na kraju, dok svi veruju da Stefan prati trak da vrati Damona i Bonnie, Elena je šokirana kada sazna istinu o njegovim pravim planovima.”

39 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Pet 19 Sep 2014, 11:25

ScreamMJ

Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
Mene je već od negde sredine treće sezone počela da smara, posle i evo sve do sad, gledam samo zato što od početka pratim,pa ajd da ispratim do kraja. Ovu petu sezonu sam bukvalno pre neka dva meseca pogledala, onako celu, ranije sam sa nestrpljenjem čekala nedeljno da gledam, sad mi tako svejedno. U ovoj 6. sezoni se samo Alariku radujem, već vidim da će Elena da patetiše (again), Stefan će opet biti u svom filmu, Džeremi će ponovo da kuka za Boni, jedino sam, ponavljam se, srećna što će Alarik biti tu. Ali svakako ću i ovu sezonu pogledati tek kada izađe cela. I nadam se iskreno da će biti poslednja mada nešto ne verujem. sad:(

40 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Pet 19 Sep 2014, 18:25

Azor Ahai

Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Mene je već od negde sredine treće sezone počela da smara, posle i evo sve do sad, gledam samo zato što od početka pratim,pa ajd da ispratim do kraja. Ovu petu sezonu sam bukvalno pre neka dva meseca pogledala, onako celu, ranije sam sa nestrpljenjem čekala nedeljno da gledam, sad mi tako svejedno. U ovoj 6. sezoni se samo Alariku radujem, već vidim da će Elena da patetiše (again), Stefan će opet biti u svom filmu, Džeremi će ponovo da kuka za Boni, jedino sam, ponavljam se, srećna što će Alarik biti tu. Ali svakako ću i ovu sezonu pogledati tek kada izađe cela. I nadam se iskreno da će biti poslednja mada nešto ne verujem. sad:(

Slažem se.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 4 od 12]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Sledeći

Similar topics

-

» The Originals / Prvobitni

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu