Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 6 od 12]

51 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Sre 03 Avg 2016, 10:35

Azor Ahai

Administrator
Administrator

[You must be registered and logged in to see this image.]

52 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Čet 04 Avg 2016, 22:49

Victoria

Administrator
Administrator
Omiljena serija ljubitelja romantizovanih vampirskih saga, „Vampirski dnevnici“, završiće se posle osme sezone prikazivanja, najavila je TV mreža "CW,
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mesec i zvezde su se poravnale jednog martovskog dana kada sam dobio ponudu da glumim Dejmona Salvatorea u Vampirskim dnevnicima (The Vampire Diaries), rekao je američki glumac Ijan Somerholder povodom vesti o kraju serije.

„Ova serija je obogatila moj život više nego bilo šta što sam radio u karijeri. Hvala svima koji su radili na seriji i hvala armiji obožavalaca iz celog sveta. Ovo je bilo uzbudljivo putovanje“, naveo je u poruci Somerholder.

Mesec i zvezde su se poravnale jednog martovskog dana kada sam dobio ponudu da glumim Dejmona Salvatorea u Vampirskim dnevnicima (The Vampire Diaries), rekao je američki glumac Ijan Somerholder povodom vesti o kraju serije.

„Ova serija je obogatila moj život više nego bilo šta što sam radio u karijeri. Hvala svima koji su radili na seriji i hvala armiji obožavalaca iz celog sveta. Ovo je bilo uzbudljivo putovanje“, naveo je u poruci Somerholder.

Oproštajne poruke članova ekipe serije „Vampirski dnevnici“

Glumac Pol Vesli, koji u seriji glumi vampira Stefana Salvatorea, takođe je zahvalan zbog prilike koja mu je pružena.

„Više sam nego zahvalan na iskustvu koje sam doživeo i lekcije koje sam naučio radeći sa ovom ekipom tokom poslednjih sedam godina. Hvala ekipi i obožavaocima serije širom sveta koji su razlog zbog kojih je ova serija doživela svetski uspeh“, naveo je Vesli u poruci.

Poslednja, osma sezona vampirske serije, koja ima 16 epizoda, počeće da se prikazuje 21. oktobra.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

53 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Čet 11 Avg 2016, 15:22

Victoria

Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

54 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Čet 11 Avg 2016, 15:22

Victoria

Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this link.]

55 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Čet 11 Avg 2016, 15:23

Victoria

Administrator
Administrator

56 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Čet 11 Avg 2016, 15:23

Victoria

Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

57 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Čet 11 Avg 2016, 15:24

Victoria

Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

58 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Čet 11 Avg 2016, 15:24

Victoria

Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

59 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Čet 11 Avg 2016, 15:25

Victoria

Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

60 Re: The Vampire Diaries / Vampirski dnevnici taj Čet 11 Avg 2016, 15:25

Victoria

Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 6 od 12]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Sledeći

Similar topics

-

» The Originals / Prvobitni

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu