Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Mariana Seoane

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 6]

11 Re: Mariana Seoane taj Uto 29 Mar 2011, 17:07

milic@

Istaknuti član
Istaknuti član
Odlicna u ulozi negativke!

12 Re: Mariana Seoane taj Sub 02 Apr 2011, 19:57

ღToseDonkaღ

Elitni član foruma
Elitni član foruma
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

13 Re: Mariana Seoane taj Sub 02 Apr 2011, 20:00

ღToseDonkaღ

Elitni član foruma
Elitni član foruma
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

14 Re: Mariana Seoane taj Sub 02 Apr 2011, 20:02

ღToseDonkaღ

Elitni član foruma
Elitni član foruma
slazem se
ja sam je gledala kao dobricu u Rebecci,a sad je gledam kao zlocu u mar de amor...super glumi..mada mi nije bas draga...

15 Re: Mariana Seoane taj Sub 30 Apr 2011, 23:22

andres

Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
prelepa i odlicna u ulogama zloce. ma obozavam je

16 Re: Mariana Seoane taj Čet 19 Maj 2011, 10:53

Flor_Roberta47

Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
haha ma carica..najbolja u mar de amor kez

17 Re: Mariana Seoane taj Čet 19 Maj 2011, 13:42

mala maite

Uživaš uz latino muziku
Uživaš uz latino muziku
Super joj stoje uloge zloce,a i slatka je.

18 Re: Mariana Seoane taj Čet 19 Maj 2011, 19:17

LatinoFan

Elitni član foruma
Elitni član foruma
Da u oluji je bila ok,a u more ljubavi samo kad je bila losa je bila dobra!

19 Re: Mariana Seoane taj Pon 06 Jun 2011, 10:45

Victoria

Administrator
Administrator
Meni je ona odlicna glumica. Fenomenalana i kao dobrica i kao zloca... Obozavala sam njenu serju Amor Gitano i Rebecu gde igra dobricu... A fenomenalno izgleda,prelepa i prezgodna.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

20 Re: Mariana Seoane taj Pet 08 Jul 2011, 08:54

ღToseDonkaღ

Elitni član foruma
Elitni član foruma
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][img][/img][You must be registered and logged in to see this image.]

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 6]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu