Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komentari

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

11 Re: Komentari taj Pon 06 Jun 2011, 14:57

mala maite

Uživaš uz latino muziku
Uživaš uz latino muziku
Sladak je i dobro glumi...

12 Re: Komentari taj Sub 30 Jul 2011, 01:18

Elizabeth y William

Elitni član foruma
Elitni član foruma
Meni je baš lijep kez xD Gledala sam ga u Perro Amor kez Ima dobar glas xD

13 Re: Komentari taj Sub 30 Jul 2011, 13:39

LatinoFan

Elitni član foruma
Elitni član foruma
Cini mi se da se u dos hogares nije snaso dal sto televis adrugacije snima neznam al najbolji je u slatkoj tajni po meni

14 Re: Komentari taj Ned 31 Jul 2011, 13:50

Maja-_-

Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
ok je

15 Re: Komentari taj Uto 02 Avg 2011, 19:09

_Bilja__<3

Pročitao/la si sve zanimljivosti
Pročitao/la si sve zanimljivosti
nije los glumac

16 Re: Komentari taj Sub 06 Avg 2011, 18:38

Victoria

Administrator
Administrator
Ne razumem kako mozete da kazete da je los glumac,pa covek snima filmove Holivudske produkcije,to je san svakog glumca,mnogi bi dali da su na njegovom mestu,i da mogu da snimaju sve sto je snimao on. Mozda je neko gledao film Couples Retreat - A kad brak nije lak,gde glumi Carlos,mene je oborio s nogu...

A u Perro Amor,zavolela sam ga zauvek,jedna od najboljih serija ikada,a on je fantasticno odigrao ulogu... LOVE HIM...

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

17 Re: Komentari taj Sub 06 Avg 2011, 18:43

LatinoFan

Elitni član foruma
Elitni član foruma
Ne razumem kako mozete da kazete da je los glumac,pa covek snima filmove Holivudske produkcije,to je san svakog glumca,mnogi bi dali da su na njegovom mestu,i da mogu da snimaju sve sto je snimao on. Mozda je neko gledao film Couples Retreat - A kad brak nije lak,gde glumi Carlos,mene je oborio s nogu...

A u Perro Amor,zavolela sam ga zauvek,jedna od najboljih serija ikada,a on je fantasticno odigrao ulogu... LOVE HIM...
Nazalost vecina clanova ima kablovsku,ali nema te kanale.I sigurno se nikad nije ni usudio neko od clanova da pogleda te filmove,jel mu niko nije dao preporuku.KArlosa su clanovi verovatno vidjali u slatkoj tajni,opsnim igrama,uskoro u dva doma i to je to.A nase podrucj etesko prihvata nove glumce,ja ga iskreno ne volim jel ne volim telemundo,moja je telivisa,od telemunda volim one romanticne poput la tormenta,perro amor,dame chocolate,corazon partido i te takve.A deff se slazem da je holiduvdska zvezda,mada za mene je onako,jel prosto ne volim te zanrove.
P.S.Izvinite zbog gresaka upala mi kokica u zub i nemogu je izvaditi.
Ali post je jako dobar,stvarno moram priznati da ima svetskuslavu i kval.filmove,ali ne za mene. .pobednikk.

18 Re: Komentari taj Sre 17 Avg 2011, 12:45

Miaa_____♥

Istaknuti član
Istaknuti član
Nije Carlos Ponche nego Carlos Ponce :P :P xDD

Super je glumac, gledala sam ga samo u Dame Chocolate i svidio mi se :D

19 Re: Komentari taj Ned 04 Dec 2011, 08:59

LatinoFan

Elitni član foruma
Elitni član foruma
Super sto je presao u televisu:)

20 Re: Komentari taj Čet 12 Apr 2012, 12:23

Mirko90

Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Pogledao/la si prvu epizodu telenovele
Ok je nista posebno.

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu