Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tvoje lice zvuči poznato

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 12]

1 Tvoje lice zvuči poznato taj Uto 22 Jul 2014, 07:32

Silvija

V.I.P. član
V.I.P. član
Poznate ličnosti imitiraju popularne domaće i svetske muzičke zvezde, a njihov nastup ocenjuju publika, drugi takmičari i žiri u sastavu: Katarina Radivojević, Dragana Mirković, Marija Mihajlović i Ivan Ivanović. U zemljama u kojima se prikazivao format (Your face sounds familiar) postao je apsolutni hit!Za razliku od većine programa ovog žanra, nema eliminacije učesnika već se sabiraju poeni iz emisije u emisiju na osnovu kojih se rangiraju od prvog do poslednjeg sve do polufinalne emsije. Šou je humanitarnog karaktera te će tako pobednik novac koji je prikupljen glasovima, dodeliti onima kojima su ta sredstva potrebna, a po svom ličnom izboru.

U tehničko-produkcijskom smislu, ovo je veoma zahtevan format koji će gledaoce oduševiti fantastičnim i neverovatnim transformacijama takmičara o kojima će brinuti čitav tim profesionalaca, počev od koreografa, stilista pa sve vrhunskih maskera i šminkera. Šou je osvojio publiku širom sveta, emituje se u Kini, Rusiji, Ukrajini, Italiji, Turskoj, Grčkoj, Estoniji, a ove godine prikazivaće se u SAD, Velikoj Britaniji i Srbiji. Takmiči se 10 poznatih ličnosti, a žiri broji četiri člana.

U KRATKIM CRTAMA:
- Ovo je šou u kojem učestvuju poznati - VIP žiri i VIP takmičari
- Svi takmičari moraju da znaju da pevaju
- Svaki učesnik u svakoj epizodi mora da imitira drugu muzičku zvezdu, nema ponavljanja. Izazov postaje sve veći kada budu pevali na stranom jeziku, imitirali osobu drugog pola ili druge starosne grupe
- Peva se uživo
- Nema eliminacija. Takmičari učestvuju i u narednim epizodama
- Poeni se sabiraju svake nedelje na osnovu kojih se vrši rangiranje takmičara sve do polufinala

Nastup takmičara ocenjuju:
1. Žiri
 2. Publika
 3. Ostali takmičari

2 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sub 02 Avg 2014, 16:43

_Stefan

Administrator
Administrator
Pratio sam, favorit mi je bila Ana Kokić :D

[You must be registered and logged in to see this image.]

3 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sre 06 Avg 2014, 11:08

_Stefan

Administrator
Administrator

U susret novoj sezoni, podsetite se prve sezone senzacionalnog muzičkog šou programa.
Naše zvezde svetskog glasa sijaće ponovo na istoj sceni. Uživaćete u njihovim sjajnim nastupima, fenomenalnim interpretacijama i spektakularnim imitacijama.
Da li se sećate najbolje imitacije Bijonse? Podsetite se zašto vam se učinilo da na sceni vidite lično Acu Lukasa, iako se on nije takmičio?  Ko je bio najbolji pevač "Miljacke"?  Kako je izgledalo kada zabavnjaci odlutaju u narodnjačke vode ili kada se prekaljeni reperi uzdignu u operske pevače? Kako su se muškarčine snalazile na štiklama? Niste zaboravili ni duhovite komentare žirija?
Najbolje trenutke zabave vredi osvežiti.
Deset VIP takmičara, koji su se borili za pobedničku titulu i novčanu nagradu usmerenu u humanitarne svrhe bili su: Ana Kokić (ujedno i pobednica 1. sezone), Goca Tržan, Snežana Babić Sneki, Tamara Dragičević, Sara Jovanović, Boris Milivojević, Nenad Knežević Knez, Đorđe Miljenović - Wikluh Sky, Željko Šašić i Aleksa Jelić. U svakoj emisiji oni su imali zadatak da nam dočaraju nastup jedne strane ili domaće muzičke zvezde. Nijedan zadatak nije bio jednostavan. Trebalo je uvežbati pesmu, prilagoditi glas, pripremiti scenski nastup, "skinuti" gestikulaciju i mimiku imitiranih pevača, a kada se od takmičara zahtevalo da uz sve to promene još i pol, zadatak je postajao i urnebesan.
Njihove nastupe ocenjivali su publika, drugi takmičari i tročlani žiri - Katarina Radivojević, Marija Mihajlović i Ivan Ivanović. Stalnim članovima žirija se u svakoj emisiji pridruživao još jedan poznati član, i kroz emisiju smo čuli ocene i komentare Dragoljuba Mićka Ljubičića, Sergeja Trifunovića, Nataše Bekvalac, Bore Đorđevića, Marije Šerifović i drugih.

SUBOTOM I NEDELJOM U 16H NA PRVOJ!

4 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sre 06 Avg 2014, 11:24

Lazar_

Administrator
Administrator
Super je sou kez Jedva cekam novu sezonu kez

5 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sre 06 Avg 2014, 11:38

_Stefan

Administrator
Administrator
I ja kez Ali neću gledati ponovo ovu prvu sezonu.

6 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sre 06 Avg 2014, 12:45

Silvija

V.I.P. član
V.I.P. član
pa ludi gledaju reprizu... Jedva cekam novu sezonu.

7 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sre 06 Avg 2014, 13:49

_Stefan

Administrator
Administrator
Kada počinje?  happy

8 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sre 06 Avg 2014, 14:11

Lazar_

Administrator
Administrator
Ja mislim da bi trebalo septembra happy

9 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sre 06 Avg 2014, 14:25

_Stefan

Administrator
Administrator
Prošle godine je u oktobru kez

10 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sre 06 Avg 2014, 20:35

Ordinary girl

Moderator
Moderator
Sviđa mi se šou, nešto drugačije kod nas. Čini mi se da sam negde pročitala da je Milica Todorović dobila ponudu da učestvuje u 2. sezoni.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 12]

Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu