Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Tvoje lice zvuči poznato

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Ići dole  Poruka [Strana 12 od 12]

111 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Uto 30 Dec 2014, 17:03

Lilly

Moderator
Moderator
Ja se ne slazem u vezi Jelene, bar na mene nije ostavila nikakav utisak.
Elena isto. 

Fora ovog takmicenja jeste imitacija a Bane je tu bio najbolji, ako cemo realno. Svaki glas je skinuo onako kako treba kao i pokret (Aca Lukas, skinuo ga od glave do pete, jedino su ovi u sminkernici se zaebali).

Kacine imitacije su bile glupe, tj. nije imala srece u odabiru. Jedino ajde da izdvojim PSY i Fantoma.I sad je bila dobra u finalu. Ona ce sigurno iygraditi dobru karijeru s obzirom na njene glasovne sposobnosti kez  

Okanovic se pokazao tek pred kraj, moram opet da ga pohvalim kao Carpina.

Takmicari uopsteno ni blizu takmicarima od prosle godine. Nije ni cudo sto su se neki iynenadili za Okija i to sto je upao u finale, pa iznenadili bi se i za Kebu i za Cipija i za Tanju...kad uopste nema konkurencije

112 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Uto 30 Dec 2014, 18:10

Silvija

V.I.P. član
V.I.P. član
O tome se i radi, produkcija bira imitacije i uvek ima nekog favorita koga gura... Ne xznam, mnogo mi je bolja bila prva sezona, ovo je unisteno sad:(

[You must be registered and logged in to see this image.]

113 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Uto 30 Dec 2014, 19:36

Lazar_

Administrator
Administrator
Slažem da je Bane dobro skinuo svaki glas, da su Tanji dali da imitira neke folk pevačice (npr. Jana, Indira, Lepa Brena, Zlata Petrović itd.) sigurno bi i ona prošla u finale jer sam gledao na yt-u kako ih imitira i stvarno je fenomenalna, mislim da je produkcija tu malo pogrešila što se nje tiče happy

114 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Uto 30 Dec 2014, 20:12

Azor Ahai

Administrator
Administrator
Pa očigledno je da produkcija bira, previše je providno.
Najviše kada je Šašić imitirao Lukasa, tada su svi shvatili.

115 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Uto 30 Dec 2014, 20:32

Lazar_

Administrator
Administrator
Da, ja sam baš tada to shvatio happy

116 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sub 12 Sep 2015, 13:44

_Stefan

Administrator
Administrator
Tvoje lice zvuči kao RTS?

Domaća štampa prenosi da će šou "Tvoje lice zvuči poznato" u sledećoj sezoni biti emitovan na Radio-televiziji Srbije.

Simpatično takmičenje, u kom se poznati nadmeću u imitacijama drugih poznatih, do sada je emitovan na Prvoj televiziji. "Informer" navodi da je produkcija "Emotion", vlasnik licence za šou, poslala i toj televiziji ponudu, ali da razmatra i druge opcije.

"Prvoj je poslata ponuda, i ukoliko se sa njima ne dogovorimo, onda ćemo pregovarati sa drugim emiterima", rekla je PR "Emotiona" Milijana Radović.

List dodaje da generalni direktor RTS-a Dragan Bujošević želi da zada udarac konkurenciji tako što će preuzeti to popularno takmičenje, a u njegovom planu rada nalaze se i predlozi za "obrazovne rijalitije" kao što su "Obnova Narodnog muzeja", "Jedan dan na snimanju filma" ili "Pisanje knjige".

RTS je saopštio da planira sopstvene nove emisije, ali i zanimljive koprodukcije, za narednu sezonu, i da će gledaoce blagovremeno obavestiti o promenama programske šeme.

117 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sub 12 Sep 2015, 13:45

_Stefan

Administrator
Administrator
ZAMENIĆE MARIJU: Ana Kokić vodi "Tvoje lice zvuči poznato"!

Pevačica Ana Kokić nova je voditeljka emisije "Tvoje lice zvuči poznato"!

Treća sezona ovog šoua, koji se do sada prikazivao na Prvoj televiziji, emitovaće se na RTS-u.

Ana Kokić će na mestu voditeljke zameniti Mariju Kilibardu.

"Kilibarda se odlično pokazala, ali su odlučili da promene sve osim koncepta emisije. Razmišljali su ko bi bio najbolja zamena mariji, pa su odlučili da angažuju Anu Kokić. ona se takmičila u prvoj sezoni emisije 'Tvoje lice zvuči poznato' i tada je pobedila. Sigurni su da će Ana biti pravo osveženje za emisiju", rekao je izvor "Informera".

118 Re: Tvoje lice zvuči poznato taj Sre 09 Nov 2016, 09:19

Azor Ahai

Administrator
Administrator
OTKRIVAMO! KADA POČINJE NOVA SEZONA ŠOUA TVOJE LICE ZVUČI POZNATO?

Kako "Pulsonline" saznaje, produkcija šoua "Tvoje lice zvuči poznato" već vodi pregovore sa potencijalnim takmičarima u četvrtoj sezoni ovog popularnog projekta, a u planu je da nova sezona ovog takmičenja počne da se emituje u januaru naredne godine.

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 12 od 12]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu