Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Paulina Goto

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Paulina Goto taj Pet 08 Avg 2014, 12:36

Ordinary girl

Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this image.]

Paulina Gómez Torres, poznatija kao Paulina Goto (29. jul 1991.) je meksička glumica i pevačica.

Filmografija:

2005 -Rebelde -Dulce Fernández Aguirre 
2007 -Lola, érase una vez -Maribel Hierro Uribe Reparto
2008-2009 -Roomies 
2010 -Niña de mi corazón -Andrea Paz 
2012 -Miss XV -Valentina Contreras 
2014 -Mi corazón es tuyo- Fanny Lascurain

2 Re: Paulina Goto taj Pet 08 Avg 2014, 12:41

Ordinary girl

Moderator
Moderator
Paulina Goto, Fani iz serije “Mi corazon es tuyo”: Novela je bila veliki izazov

Mlada glumica Paulina Goto smatra izazovom učešće u seriji “Mi Corazón es tuyo”, posebno jer deli scenu sa Silvijom Navaro i Horheom Salinasom.

Ona je rekla i da je zadovoljna što serija polako osvaja srca publike. “Veoma sam srećna što sam ovde, i što novela se ubraja u one sa najvećim rejtingom, isplatio se rad ekipe Huana Osarija”

U seriji Paulina igra Fani, mladu devojku koja se često raspravlja sa ocem (tumači ga Horhe Salinas). Mlada glumica smatra da je za uspeh serije presudno to što je Huan Osario sakupio dobru ekipu. “Ne smemo poleteti zbog dobrog uspeha koji serija za sad ima. U mojoj kratkoj karijeri, ova novela je jedan od najvažnijih projekata, pored mog novog albuma”, kaže ona.

3 Re: Paulina Goto taj Sub 03 Jan 2015, 22:57

Ordinary girl

Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

4 Re: Paulina Goto taj Sub 03 Jan 2015, 23:00

Ordinary girl

Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

5 Re: Paulina Goto taj Pet 24 Apr 2015, 22:35

Ordinary girl

Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

6 Re: Paulina Goto taj Sub 23 Jul 2016, 13:44

Victoria

Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

7 Re: Paulina Goto taj Pet 29 Jul 2016, 01:12

Ordinary girl

Moderator
Moderator

8 Re: Paulina Goto taj Pet 09 Sep 2016, 16:06

Victoria

Administrator
Administrator

9 Re: Paulina Goto taj Pon 14 Nov 2016, 11:50

Victoria

Administrator
Administrator

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Similar topics

-

» Paulina Goto
» Galerija slika
» Novosti

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu