Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Sasural Simar Ka/Simar

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Sasural Simar Ka/Simar taj Sre 13 Avg 2014, 09:59

Ordinary girl

Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this image.]
Simar ([You must be registered and logged in to see this link.] ससुराल सिमर का) [You must be registered and logged in to see this link.] je [You must be registered and logged in to see this link.], koja se snima od [You must be registered and logged in to see this link.].
[You must be registered and logged in to see this link.] je emitovana tokom [You must be registered and logged in to see this link.]. na [You must be registered and logged in to see this link.] i ukinuta nakon 50-ak epizoda. Tokom [You must be registered and logged in to see this link.]. i [You must be registered and logged in to see this link.]. emitovana je na kanalu[You must be registered and logged in to see this link.], gde je ukinuta nakon 359. epizode.
Sinopsis
Priča je o životnom putuobične gradske devojke Simar, odrasloj u skromnoj porodici pod strogim nadzorom oca i vaspitanoj da u budućnosti nastavi život u senci svoga muža. Otac i ćerka se uzajamno veoma poštuju i vole. Otac je, kroz strogo vaspitanje, oblikovao Simarinu ličnost u skladu sa tradicijom i najvišim moralnim vrednostima. Onog trenutka kada njeni snovi i tradicionalno vaspitanje dođu u sukob, naizgled običan život skromne gradske devojke doživljava pravi zaokret. Njena strast premu plesu i podstrek vršnjaka ohrabruju je da se prijavi za takmičenje u plesu. Bez znanja oca i ljudi koje je okružuju Simar počinje da ostvaruje svoje snove, uz veliku podršku nekih članova porodice, i iznad svih, svoga muža. Ovakav zaplet rezultuje mnoštvom zanimljivih situacija prožetim ljubavnim nitima. Simarina mlađa sestra Roli i njena tetka vole da gledaju serije, ali im otac uvek zaključava televizor prilikom odlaska na posao. Zato one gledaju serije sa prozora na televizoru svoga komšije Rohana. Rohan voli Roli, ali mu ona ne daje nikakve znake ohrabrenja. Uprkos tome, Rohan pomaze njoj i Buaji svaki put kada im je nešto potrebno. Simarina životna priča je bliska hiljadama devojkama koje potiču iz skromnih gradskih porodica i imaju slične težnje i snove, ali ih raznolike situacije ograničavaju u njihovom ostvarivanju...
Uloge:
Deepika Samson
Dheeraj Dhoopar
Manish Raisinghani
Avika Gor
Shoaib Ibrahim

2 Re: Sasural Simar Ka/Simar taj Sre 13 Avg 2014, 10:48

Lilly

Moderator
Moderator
Jel ovo ova sto je glumila nevestu lol!

3 Re: Sasural Simar Ka/Simar taj Sre 13 Avg 2014, 10:50

Lazar_

Administrator
Administrator
Da, mene cudi da je pink ukinuo seriju, obicno indijske emituju do kraja jer su "gledane"

4 Re: Sasural Simar Ka/Simar taj Sre 13 Avg 2014, 10:55

Lilly

Moderator
Moderator
Meni je naziv jako poznat, ali mislim da nisam gledala o.O

5 Re: Sasural Simar Ka/Simar taj Sre 13 Avg 2014, 10:55

Lazar_

Administrator
Administrator
Ja mislim da su je pustali u terminu od 15h ili 16h

6 Re: Sasural Simar Ka/Simar taj Sre 13 Avg 2014, 10:58

Ordinary girl

Moderator
Moderator
Jeste tako nešto, oko pola 4 ja mislim. Inače nisam gledala.

7 Re: Sasural Simar Ka/Simar taj Sre 13 Avg 2014, 11:05

Lazar_

Administrator
Administrator
Ja sam mozda pogledao prvih nekoliko epizoda i nije mi se svidela

8 Re: Sasural Simar Ka/Simar taj Sre 07 Jan 2015, 21:23

Ordinary girl

Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

9 Re: Sasural Simar Ka/Simar taj Sre 07 Jan 2015, 21:25

Ordinary girl

Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu