Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Leighton Meester

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Leighton Meester taj Sre 20 Avg 2014, 20:55

Ordinary girl

Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this image.]
Lejton Mister ([You must be registered and logged in to see this link.] Leighton Meester[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]) je [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] i [You must be registered and logged in to see this link.]. Privukla je pažnju ulogom Bler Valdorf u tinejdžerskoj seriji [You must be registered and logged in to see this link.]

Malo je poznato da je Lejton rođena u federalnom zatvoru dok je njena majka izdržavala kaznu zbog krijumčarenja [You must be registered and logged in to see this link.], koju je nabavljala sa [You must be registered and logged in to see this link.].

Nakon uloge Alise Tarner u seriji Zakon i red, Lejton se kao gost pojavljuje u još dve serije, nakon čega sledi njena prva velika uloga u filmu[You must be registered and logged in to see this link.]. Glumila je i u seriji [You must be registered and logged in to see this link.], koja je imala samo 8 epizoda, a zatim niže niz gostovanja u različitim serijama, kao što su [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.], itd.
Godine [You must be registered and logged in to see this link.]. Lejton Mister dobija ulogu u tinejdžerskoj seriji [You must be registered and logged in to see this link.], koja ju je i proslavila. Serija prati živote tinejdžera sa njujorškog [You must be registered and logged in to see this link.] čije živote po malo otežava tajanstvena blogerka, gladna skandala i tajni, znana pod imenom Tračara.
Lejton se pored glume bavila i muzikom, a u aprilu 2009. godine sklopila je ugovor sa Universal Republic. Njen prvi singl, Somebody to Love, snimila je sa [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] izvođačem koji je dobitnik [You must be registered and logged in to see this link.] nagrade. Pesmu Make It Rain, radila je sa [You must be registered and logged in to see this link.], ali ta pesma nikada nije bila realizovana. Lejton je snimila još drugih pesama, od kojih je najzapaženije rezultate zabeležila pesma snimljena sa bendom Cobra Starship, Good Girls Go Bad, koja je zauzela sedmo mesto na listi [You must be registered and logged in to see this link.].
Udata je za Adama Brodya.

2 Re: Leighton Meester taj Ned 31 Avg 2014, 11:49

Azor Ahai

Administrator
Administrator
Draga mi je, dobro glumi.

3 Re: Leighton Meester taj Sub 27 Sep 2014, 12:01

Ordinary girl

Moderator
Moderator

4 Re: Leighton Meester taj Uto 21 Okt 2014, 22:10

_carolina

Pratiš snimanje telenovela
Pratiš snimanje telenovela
Mnogo je simpaticna i drago mi je sto se udala za Adama...njegov lik u The O.C. mi je bio najomiljeniji *__*
Inace sam je gledala u Monte Carlu, i njen lik me podseca na onaj iz Tracare wink

5 Re: Leighton Meester taj Uto 09 Avg 2016, 21:24

Ordinary girl

Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

6 Re: Leighton Meester taj Ned 14 Avg 2016, 16:45

Victoria

Administrator
Administrator
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

7 Re: Leighton Meester taj Ned 14 Avg 2016, 16:50

Ordinary girl

Moderator
Moderator
Gledala sam je u Tračari i Monte Karlu, simpatična je  happy

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu