Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Novosti i zanimljivosti

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Novosti i zanimljivosti taj Pon 01 Sep 2014, 17:41

Ordinary girl

Moderator
Moderator
Ovde postavljajte novosti i zanimljivosti 

2 Re: Novosti i zanimljivosti taj Pon 01 Sep 2014, 17:42

Ordinary girl

Moderator
Moderator
[You must be registered and logged in to see this image.]
Serija “Hasta el fin del mundo” producenta Nikadra Dijaza polako je pronašla put do publike, a samim tim mnogi su zavoleli i lik Čava kojeg igra Pedro Fernandez.
Glumac uživa u svojoj ulozi, ali nedavno je imao i jedan incident na snimanju, koji je podneo krajnje profesionalno. Naime, nedavno je na snimanju morao da nosi odelo koje je bilo za broj manje nego što bi trebalo, te je glumcu bilo veoma neugono. Ipak, trudio se da niko ne primeti šta se događa i bez pogovora je snimao svoje scene u tesnoj garderobi.
Kao pravi kavaljer, on nije želeo da maltretira devojke koje rade u garderobi, pa se potrudio da problem reši sam.

3 Re: Novosti i zanimljivosti taj Sub 06 Sep 2014, 18:28

Lilly

Moderator
Moderator

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Iako serija “Hasta el fin del mundo” nije naišla na loš odziv kod publike, mnogi su zamerili što Klaudija Alvarez i Aleida Nunjez imaju preagresivnu šminku.
Produkcija Nikandra Dijaza počela je sa snimanjem prvih epizoda, a mnogi su kometarisali da se koristi previše šminke, pre svega senke za oči. Međutim sama Klaudija kaže da je reč o trendu koji je kopiran po španskom modelu.

Izvor: TV NOVELE

4 Re: Novosti i zanimljivosti taj Sre 01 Okt 2014, 15:40

Lilly

Moderator
Moderator
Žurka iznenađenja: Ekipa serije “Hasta el fin del mundo” prirpedila glumcu rođendansko slavlje

Pedro Fernandez omiljen je kako među porodicom i prijateljima, tako i među svojim kolegama, pa mu je ekipa serije “Hasta el fin del mundo” napravila zabavu iznenađenja, povodom 45. rođendana glumca i pevača.
Porodica: supruga Rebeka i deca Hema, Osmara i Karina takođe su učestvovali u slatkom iznenađenju i Pedru poslali tortu sa motivom njegovog omiljenog junaka – Supermena.
Podsetimo, glumčeva ćerka Hema je u drugom stanju i Pedro će uskoro postati ponosni deda jednog dečaka i više puta je istakao koliko se zbog toga raduje. Nedavno se saznalo i da će mališan dobiti ime Martin po svom ocu.

5 Re: Novosti i zanimljivosti taj Sub 01 Nov 2014, 08:01

Ordinary girl

Moderator
Moderator

Mardžori de Sousa otkrila je da je bila neprijatno iznenađena vestima da Pedro Fernandez napušta telenovelu “Hasta el fin del mundo”.
“Istina je da sam emotivna, ne mogu da poreknem da sam povređena i tužna što znam da Pedro više nije u seriji. On je osoba kojoj ću se uvek diviti, koju ću uvek poštovati, bez obzira na sve”, rekla je glumica meksičkim medijima.
Fernandez je izjavio da su razlog njegovog odlaska zdravstveni problemi, iako se šuška da je odustao od serije zbog svoje porodice, tačnije supruge, kojoj se navodno nisu dopale ljubavne scene koje je snimio sa Mardžori.
Glumica je dodala i da je optimistična i radosna zbog izbora Davida Zepedu kao Fernandezove zamene.
“Ne mogu da poreknem da sam bila tužna, ali sam i srećna jer nam se sada pridružuje jedan veoma uspešan, talentovan, posvećen glumac”, zaključuje ona.

6 Re: Novosti i zanimljivosti taj Pet 20 Feb 2015, 13:54

Lazar_

Administrator
Administrator
Maria Rojo napušta telenovelu, njenu ulogu "Lupe" preuzima Leticia Perdigon.

7 Re: Novosti i zanimljivosti taj Ned 05 Apr 2015, 19:09

Azor Ahai

Administrator
Administrator
Zadnja epizoda je 19. aprila!

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu