Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Exploziv

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Exploziv taj Sre 17 Sep 2014, 23:06

Maja

V.I.P. član
V.I.P. član
[You must be registered and logged in to see this image.]

Autentične, zanimljive životne priče neće vas ostaviti ravnodušnim. U kratkoj dokumentarnoj formi prikazujemo četiri tematski različite, lične priče koje obrađuju po jedan izuzetan događaj u životu glavnih aktera, bez obzira da li je bizaran, srećan, potresan, zagonetan, problematičan...
Priče su ispričane iz ličnog ugla, a glavni akteri su najčešće ljudi koji žive pored nas, u našem susedstvu. Spoznaja da se neki događaji odigravaju u našem komšiluku, ponekad će nam proširiti vidike, dati nam krila, dok će nas ponekad šokirati i uplašiti navodeći da se zapitamo da li je tačno da se "takve stvari" dešavaju samo nekom drugom.

Novinari "Exploziva" svakodnevno su u potrazi za aktuelnim i intrigantnim temama, ljudima sa neobičnim sudbinama, društvenim problemima koji more običnog čoveka. Osim autentičnih i eksplozivnih tema, u prvom planu su dinamični, brzi kadrovi, puni efekata i pokreta.

"Exploziv" je pričama koje nas dodiruju odjeknuo u javnosti i postavio nove standarde dokumentarnog žanra.

Radnim danima u 18.40h

Urednik:
Dejan Vučenović
Voditelji: Jasna Jovanović i Srđan Karanović

2 Re: Exploziv taj Pon 10 Nov 2014, 17:51

Lilly

Moderator
Moderator
Ja sam ovo stalno mesala sa Exkluzivom. I sad ponekad pomesam. Ovo mi je mnogo bolje od ovog drugog. Zanimljive u price, iz raznih oblasti zivota. kez

3 Re: Exploziv taj Uto 11 Nov 2014, 18:16

_Stefan

Administrator
Administrator
Ponekad pogledam, dopada mi se, ali mi je mnogo bolji Exkluziv.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu