Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Veliki brat

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole  Poruka [Strana 2 od 3]

11 Re: Veliki brat taj Pon 27 Jun 2011, 09:03

Lilly

Moderator
Moderator
Po meni Srbija, Hrvatska i ostale zemlje treba da se SRAME. Toliko. Da pobednik velikog brata Srbije i Hrvatske bude ku**a koja ima malo dete i muza, a u kuci nasla zanimaciju i pobedila?! A, da, pobeda je namestena, pise svugde gde naidjem... Svi je pljuju i ponizavaju a ona da pobedi?! Providni su... Jednom recju --> RAZOCARA SAM i u drzavu i u narod xD
Drago mi je sto se NEmes pokajao, uvideo je kakva je! Cak si i bivsi ukucani rekli da je namesteno: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

12 Re: Veliki brat taj Pon 27 Jun 2011, 10:12

~Ely y Gaby the best~

Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Ne pratim pa i ne znam o cemu pricae ali me iskreno ne zanima

13 Re: Veliki brat taj Pon 27 Jun 2011, 10:19

Lilly

Moderator
Moderator
I bolje sto ne pratis... Ja sam se tako iznervirala sinoc... >.< Nisam spavala nocas xD
Vise nikad necu gledati vb... kao ni farmu... Zasto da gledam kad se unapred zna pobednik? Namestavlja.. :S Isto kao sa onom Katarinom u farmi..
A cemu je zasluzila??? Time sto se je**la sa Nemesem, ili..? OMG, ne mogu da verujem :/ I nije problem u 100.000 evra, iovako viise nemamo obraza !!
Marijanini fanovi, zao mi je, to je samo moje misljenje.
BAs mi je drago sto joj Horvat nije ni cestitao ! Ni ne treba, pravo je i imao.

14 Re: Veliki brat taj Pon 27 Jun 2011, 11:19

Flor_Roberta47

Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
Ne slažem se s tobom Lilly.. Ona je napravila to što je i to je jadno,al je bar stala iza svojih grešaka..i da je namješteno prije bih rekla da bi onda pobjedio netko iz Srbije,al dobro..i pola ljudi sto ju osudjuju su takvi samo sto to ne rade pred kamerama .. svi su ljudi i svi griješe..a Horvat-mislim za njega sam navijala al me razočarao.. bio je kao dobar sa svima i onda izađe van i nakon 10 min promjeni mišljenje.. oke ne podnosis ju vise,al mogo joj je bar cestitat..svi su gamad.. ljudi su takvi..sorry sve koje sam uvrijedila al to je moje mišljenje.. i da sta ju sad vise i briga za druga mišljenja osvojila je 100 000 eura.. može sta hoce.. ipak sad je najvažnija stvar u životu "novac"..al et ak nist drugo bar je žena pobjedila xD

15 Re: Veliki brat taj Pon 27 Jun 2011, 12:34

Lilly

Moderator
Moderator
Aha, stoji iza svojih gresaka, a jedva se uzdrzala da izadje napolje, bojala se reakcije publike...
A nzm da li si videla po komentarima, na sajtovima, forumima svi su navijali za Duleta... Svi su nju pljuvali a ona da pobedi? Svasta...
A sad, jel u redu da pobedi ona - koja je imala aferu sa Nemesom, ili cist covek, kojem i trebaju te pare? Zivi u nekom malu selu, na farmi, ima 2 krave, zenu, decu... Nije sad samo stvar u tome... Ne znam...
Po meni, takva zena ne nezasluzuje stici ni do finala, a kamoli da pobedi...
Al ipak, svakoo ima svoje misljenje kez

16 Re: Veliki brat taj Pon 27 Jun 2011, 14:06

Flor_Roberta47

Pišeš svoju web novelu
Pišeš svoju web novelu
njoj je pobjedu donio Nemeš tako što ju je napuco pred svima..a publika- i nije baš bila pristojna.. nije htjela izac (ne bi ni) al na kraju je..i stala pred svima bez obzira na komentare..al ne razumijem Nemeša - s njom je proveo 104 dana.. i nakon samo 2 promjenio mišljenje ma daj molim te i sad je kao dobio slom živaca-pa naravno kad zna da je propustio 100 000 eura..a ona Bojana-sta se ona nasla javljat isto nakon 60 dana shvatila da to ne podrzava ma daj.. glupi su svi.. al et drago mi je da je odnijela nagradu sam zbog Nemeša i Bojane-nek crknu od muke !! kez i to je moje mišljenje i ne zelim se prepirat zbog nečeg što meni u životu ama baš ništa ne donosi.. -.- et ::Mig i poljubac:* :

17 Re: Veliki brat taj Pon 27 Jun 2011, 14:29

Lilly

Moderator
Moderator
xD ne prepiremo se, nego govorimo sta mislimo xD
Slazem se da joj je Nemes doneo pobedu... Sto se mene tice Nemes je ispravno uradio, otkacio je pred svima, bas volim...xD A Bojanu necu da komentarisem, ne volim je jos od pocetka... Mnogo je umisljena i nervira me -.-

U pravu si, ne znaci meni nista njena pobeda, kao ni Duskova. Ali ja brzo planem kad pobedi neko ko je mene najvise nervirao, i ko najmanje zaluzuje pobedu po meni. Al' eto, nek radi ko sta hoce, njihova stvar xD

18 Re: Veliki brat taj Pon 27 Jun 2011, 16:26

ღJacqueline Bracamontesღ

Pročitao/la si sve zanimljivosti
[You must be registered and logged in to see this link.] ::Ne slažem se s tobom Lilly.. Ona je napravila to što je i to je jadno,al je bar stala iza svojih grešaka..i da je namješteno prije bih rekla da bi onda pobjedio netko iz Srbije,al dobro..i pola ljudi sto ju osudjuju su takvi samo sto to ne rade pred kamerama .. svi su ljudi i svi griješe..a Horvat-mislim za njega sam navijala al me razočarao.. bio je kao dobar sa svima i onda izađe van i nakon 10 min promjeni mišljenje.. oke ne podnosis ju vise,al mogo joj je bar cestitat..svi su gamad.. ljudi su takvi..sorry sve koje sam uvrijedila al to je moje mišljenje.. i da sta ju sad vise i briga za druga mišljenja osvojila je 100 000 eura.. može sta hoce.. ipak sad je najvažnija stvar u životu "novac"..al et ak nist drugo bar je žena pobjedila xD
Upravo to..
Moj favorit od samog pocetka nekako bila je Mila i Soraja.
Mila je ispala, Soraja me vise uta razocarala...
Horvat sam mislila da je oke ali on je DNO, prvo prica kako ima oke odnos sa Marijanom i da je oke osoba, a nije ni cestitao.
A nemam nista protiv Srbije, no svi bi vi rekli da je namjesteno i kad bi netko iz Bosne, CG, MK pobjedio, samo kad je Srbija nije namjesteno.
A de mi recite ko je u kuci bio iskren od samog pocetka o.O jedino Mare nije se stidjela reci sta misli sta osjeca.
Takodje ni Brandon tu je on (:
Ja joj od srce cestitam.
I zelim da se pomiri sa muzem, da zaboravi na nekog ko nema svoje JA i ko sa 23 godine ne misli svojim mozgom vec mozgom roditelja.

19 Re: Veliki brat taj Pon 27 Jun 2011, 16:39

Lilly

Moderator
Moderator
Da je pobedila Soraja, Brendon, Dule ili Horvat nebi mi bilo zao... Osim Duleta niko nije iz Srbije. Tako da ne bih rekla, jer njih 4 sam obozavala, ne znam ko mi je drazi, a navijala sam Brendona... A vi MArijanini fanovi bi ste se isto zalili da je pobedio Dusko, ili Horvat, znam sve... -.- I rekli bi da je namesteno, sigurna sam. Jer koliko samo ima Dule fanova.... i Horvat.

20 Re: Veliki brat taj Pon 27 Jun 2011, 16:53

ღJacqueline Bracamontesღ

Da je Dusko nebi,. nebi rekla ni za Horija, ali nakon ono sto sam vidjela sinoc hvala bgu kazem pa nije pobjedio Horvat, malo mi je zao Brandona mogao je bar do 2 pozicije (:

Sponsored content

Nazad na vrh  Poruka [Strana 2 od 3]

Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu