Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Komentari

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1 Komentari taj Sre 06 Jul 2016, 02:45

Azor Ahai

Administrator
Administrator
Vaši komentari?

[You must be registered and logged in to see this image.]

2 Re: Komentari taj Čet 14 Jul 2016, 17:41

Azor Ahai

Administrator
Administrator
Za vikend sam pogledao sve prikazane epizode na Univisionu, za sada moja ocena za seriju jeste 10, kao prvo jer nije klasična telenovela, a kao drugo veoma je nepredvidiva, često ćete se iznenaditi. Pogledao sam originalnu tursku seriju Ezel, ali odlučio sam i meksičku.
Danas sam pogledao 35. epizodu i ovo su moji utisci:
Spojler:
Sarino priznanje Jagu i vraćanje prstena je bilo po planu sigurno, ipak je krenuo u drugu fazu. Dobiće Sara sve da bi mogao više da joj uzme.
Spojler:
Ali ipak ga sve to previše pogađa.

Spojler:
Baš mi se dopao trenutak kada su Jago i Abel razgovarali o Omaru, verujem da je Abelu jako teško, da mu je veoma teško što je izdao Omara, čak on zaslužuje najmanje da pati, čak sam na trenutak pomislio da će Jaga poneti trenutak i priznati mu da je on Omar.
Spojler:
Drago mi je što Abel smatra Jaga prijateljem.

Spojler:
Kamilovo mučenje Jaga bilo je preterano, baš u pravi trenutak ga je Ambar spasila, vidi se da Kamilo voli Huliju na neki ljubomoran način, ne mogu da kažem da je ovo preterana reakcija, jer Kamilo zaslužuje loše, ipak je ubio "troje" dece. Meni se čini da se Hulija samo 'pravi' da ne veruje Selmi, ili je glupa, treće nema. Shvatam da je preveliki šok za nju, ali za Kamila misliti da je dobar i da se dobro ponaša prema drugima stvarno je nemoguće, naročito posle snimka koji je videla.

Spojler:
Dopada mi se kako je Ambar shvatila igru i da pomaže Jagu, ipak se oseća krivom jer su mu upropastili život zbog nje, mada to ona nije tražili niti je znala. Ipak on ne želi previše da je umeša.
Ali Sarina reakcija bila je fantastična, mislila je da dolazi na svoju proslavu, baš se šokirala, mada to i zaslužuje, sigurno ni Ambar nije bilo nimalo lako kada je nju zatekla sa Jagom.
Isto drago mi je kako je Honas napravio isti mač Matijasu kao što je imao i Omar, mada mi se nikako nije dopalo što je tako malo dete odveo u zatvor, u posetu Lusiju.
Drago mi je što je Abel otišao u Teksas, gde je sve i počelo, nadam se da će umiriti svoju savest, on je jako loše sreće, ali kao čovek je dobar.
Damijan mi je odvratan lik, šteta što je preživeo onu nesreću, drago mi je što je u zatvoru, tu treba i da ostane, on je jedini pravi zlikovac, koji nema nijedan razlog da bude zao.
Dopada mi se serija jer prati dve paralelne osvete koje su međusobno povezane. Takođe, priča naratora je fenomenalna.

Takođe mi se dopadaju scene iz prošlosti, upotpunjuju priču. Takođe, primećujem čest je kontrast, crno-belo.

Katja mi je nekada previše lakoverna, neoprezna, i deluje mi da nije spremna za svoj zadatak, mada je dobra i pametna, drago mi je da je Jago podigao sa dna. Takođe, Teo mi je simpatičan lik, naročito su dobre scene sa njim i Katjom, nadam se da će promeniti njegov kraj u meksičkoj verziji.

Selma mi je veoma drag lik, ne zaslužuje da pati, njena najveća greška je što nije odmah rekla Kamilu da ne želi da se uda za njega, da se to desilo, sve bi bilo drugačije, ali svakako njena kazna nije da joj neko otme kćer i obriše sećanje na nju.
Fidel je dobra osoba, shvatam da je teško kada s nekim s kim si bio najbolji prijatelj, postane najgori neprijatelj.

Od glumaca mi se ne dopada Damijan, Bruno i Matijas.

Počela je faza 2. Ostalo je još 25 epizoda.
Spojler:

3 Re: Komentari taj Pet 22 Jul 2016, 01:54

Azor Ahai

Administrator
Administrator
Pogledao sam od 36. do 39. epizode:

Ova scena pre operacije mi je bila predivna, koliko god da od njihove veze neće ničega biti - divni su mi.
Spojler:
Lusio i Sara ponovo žive zajedno, doveli su Matijasa na ružan način (pozvali su policiju, kao da bi Omarovi roditelji nešto uradili svom unuku).
Spojler:
Iako sam očekivao da će na početku epizode Abel otići u policiju da prijavi sebe i prizna sve, to nije bilo Kamilovo iznenađenje, odnosno one slike sa kraja prethodne epizode, slike su otkrile da Teo sarađuje sa Fidelom i Jagom.
Baš napeta je bila scena kada besan Abel povređuje Tea, ali sam očekivao da ništa neće da mu uradi, iako znamo na šta je Abel spreman, ipak je Teo postao zamena za Omara, njegovog najboljeg druga tj. kako bi Abel rekao 'compañero'. Ipak je Abel bio više besan zbog navodnog zakaznog venčanja njegove 'Tikvice' (pumpkin) i Yaga.
Spojler:
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Lusio je izašao iz zatvora uz pomoć Kamila i odmah je direktor kazina. Bruno mu je sve pokvario time što je došao i pred novinarima pokazao njegovo pravo lice, optužio ga da je ubica.
Spojler:
Lusio je time što je upozorio Abela da je Ambar u opasnosti prvi put nešto korisno uradio.
Spojler:
Neće valjda Kamilo da povredi Ambar, u originalnoj verziji 
Spojler:
ona umire od pucnja, ne znam da li su promenili.
Spojler:
Spojler:
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Mali razgovor u bolnici.
Spojler:

Baš mi je žao Hulije/Fabijane, ali sada zna istinu o Kamilu, ta scena mi je bila prejaka.
Spojler:

Poslednji izmenio Yago Vila dana Pet 12 Avg 2016, 21:52, izmenjeno ukupno 1 puta

4 Re: Komentari taj Sub 23 Jul 2016, 15:24

Azor Ahai

Administrator
Administrator
Pogledao sam i 40. epizodu.  kez
Provala u salu za operacije. Dobar su tim.  .perfekktno:D.
Spojler:
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]
Jadan Lusijo, stvarno ne zna o čemu se radi.  nono
Spojler:

Ambar je uspavana lepotica, a Abel bi hteo da je princ i da je poljubi, upsss.  naughty
Spojler:
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Ne želim nikada više da te vidim!  i dont know
Kasnije je Saru veoma pogodilo što je Ambar otišla mrzeći nju, ali kako ona kaže "mrzim i ja sebe".
Spojler:
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Jagovo veliko priznanje Ambar - pojeo je čizkejk.  ..smešno..
Ambar te tengo que confesar algo... Me comí tu cheesecake.
Spojler:
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Lusio je izdao sve time što je rekao Kamilu gde su odveli Ambar, time je stekao poverenje, đubre je bio i ostao.  nono angry2
Spojler:

Dobra scena mi je bila kada je Ambar rekla Jagu: "Estamos juntos en esto".  ::plačem::
Spojler:

UBILI SU AMBAR! NAJTUŽNIJA SCENA U SERIJI! Baš mi je žao, bila je najbolja osoba.  ::plačem:: ::plačem:: ::plačem:: ::plačem:: ::plačem:: ::plačem:: ::plačem::
Spojler:
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] 
Spojler:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovakvu scenu smrti nisam očekivao, ni sada, bilo je veliko iznenađenje.
U odnosu na original, promenjen je način njene smrti.
Baš mi je bila tužna scena kada se Fidel izvinio Huliji što je hteo da ubije sad:( , kada nije znao da je njegova kćer, ali ga je Selma sprečila.
Ova scena me je isto veoma pogodila! Omg: very sad  Hulija je izgubila jedinu i najbolju drugaricu zbog osobe za koju je mislila da joj je otac.
Spojler:

Ovo je sada i Jagova osveta.  very sad
Me fallaron...todos me fallaron, Ambar murió por mi culpa y por la culpa de todos ustedes.
Spojler:

I Abel je oterao Tea, shvatam da mu nije lako uopšte.  blush
Spojler:
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Porodica na okupu i Sara optužuje Jaga da je ubio Ambar, budala.  zvezdice
Spojler:

Spojler:

5 Odgovori. taj Čet 28 Jul 2016, 18:52

Azor Ahai

Administrator
Administrator
I tako, pogledao sam od 41. do 43.
Evo mojih utisaka.
41.
Baš divno, Yago je nazvao bar AMBAR.
Slike/video:
Pojavila se Hulija i došla u bar da traži posao barmena, i maskirala se, kao da niko neće da je prepozna haha, meni liči na Ambar, istu kosu ima sada.
Slike/video:
Kamilo je pokazao "dokaz da je Yago ubio Ambar" i drži je za ruku, očigledno je da želi nešto više.
Slike/video:
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
Sara je kučka jer ne dozvoljava Matijasu da razgovara sa Omarovom porodicom.
Spojler:
A ovaj par mi je divan! Izletelo joj "volim te".
Slike/video:
42.
Flešbek sa Katjom koji nam pokazuje da je za svaki raskid ona kriva i pokazuje razlog zbog čega ne želi da pokaže svoja osećanja.
Slike/video:
Ovaj novi zlikovac je baš opasan.
Spojler:
Pokvareni Lusio vrbuje Abela da radi za njega.
Spojler:

Susret u kazinu.

43. 
[You must be registered and logged in to see this link.] Katja pokušava da bude romantična pošalje poruku "dođi brzo", a sa svih strana prete. Napokon su zajedno, i odlučili su da kriju od svih, naročito od Fidela (koji non-stop gleda preko kamere i prati kafić).
Spojler:
Slike/video:

Spojler:
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
OVAJ MOMENAT JE BIO ZAKON!
Napisali su tajne, Kamilo "Ja sam ubio Ambar", a Yago "Ja sam Omar".
Na kraju je Kamilo izgubio i spalio papire, očekivao sam da će zameniti konobar papiriće, ali to se nije desilo.
Kamilo je predložio Sari da napusti Lusija i odseli se u svoj stan koji će on da joj plati.
Slike/video:
Abel pravi skandal na otvaranju bara, bar nije napravio posledice.
Slike/video:
Upoznao je i Huliju sa kojom 
Spojler:
će biti par, iako ne mogu da zamislim sada uopšte.
Poljubac na silu xd i njegovo priznanje da je voli i da nije ubio Ambar.
Slike/video:
Melina poverovala da je ovaj iz sirotišta, sada ima slobodan ulaz.
Slike/video":

Sponsored content

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu